ᐈ Трансфер - ᐈ BestRental

Трансфер автомобіля

Найчастіше замовлення трансферу виявляється не тільки економічно вигіднішим, а й безпечним варіантом в порівнянні з орендою автомобіля без водія. Адже вам не доведеться турбуватися про заставу, заправку та можливі ризики. Усі необхідні витрати вже включені у загальну вартість, залишаючи вам лише задоволення від комфортної подорожі. З кожним днем попит на послуги оренди автомобіля з водієм в аеропорту, на вокзалі або для подорожей Україною стрімко зростає.

Наша компанія займає провідні позиції на ринку транспортних послуг. Ми маємо багатий досвід в організації транспортної логістики для найрізноманітніших подій: від масштабних конференцій до організації VIP-кортежів на весіллях або надання бізнес-класу для ділових поїздок. У нашому автопарку представлений широкий вибір автомобілів, які готові відповідати всім вашим запитам.

Замовити трансфер автомобіля

Необхідність замовлення автомобіля може виникнути не тільки у випадку авіаперельотів. Якщо вам потрібно здійснити одноразову поїздку або кілька переміщень по місту в певний час, оптимальним рішенням буде скористатися послугою трансферу BestRental прокат автомобілів. Для зручності пересування містом у нас доступні два варіанти тарифів:

  1. Оплата за одну подорож: Це зручно, якщо вам потрібно, наприклад, повернутися додому із залізничного вокзалу або швидко дістатися на важливу подію. Вартість буде фіксованою, незалежно від кінцевої точки у місті.

  2. Погодинна оплата: Виберіть цей варіант, якщо ви маєте відвідати кілька місць у місті за один день. У цьому випадку ви оплачуєте за час користування автомобілем та послугами водія.

Ми також пропонуємо автомобілі різної місткості, наприклад, для організації екскурсії Києвом надамо трансфер на автобусі. Для уточнення тарифів та більш детальної інформації необхідно зв'язатися з нами по телефону.

Вибрати автомобіль для трансферу

BestRental
5/5 - (2 голосів)