ᐈ Відгуки - ᐈ BestRental

Відгуки оренда авто

Відгуки прокату автомобілів

Дмитро

Брав першу машину в оренду тут — єдине місце, де не потрібний стаж, адекватні ціни та хороший сервіс. Розташування лише далеко, але за мною приїхали до метро. Брав мікроавтобус на весілля. Машини у справному стані. Добре, що там власний сервіс та мийка.

Олег

Дуже гарний сервіс. Вже багато разів беру у них автомобілі в оренду і всі рази все на найвищому рівні. Приємний колектив, який завжди допоможе та підкаже. Великий вибір авто.

Анастасія

Скористалася послугою прокату авто цієї компанії, дуже порадувало) і без застави! брали для сімейної поїздки в інше місто на кілька днів, із запропонованих авто вибрали варіант, що найбільш сподобався, Toyota Corolla, машина не підвела, хоча було хвилююче) Наступного разу звернуся до цих же хлопців!

Руслан

За діяльністю мені часто доводиться бувати в столиці. Ганяти власне авто нераціонально і я вибрав компанію «БестРентал» для оренди машини на кілька днів. Хочу відзначити відмінний техстан авто та ідеальну чистоту. Дуже задоволений співпрацею!

Марія

Вперше замовила автомобіль тут, до цього брала машини в інших компаніях. Дуже сподобалося, що машину привозять і забирають із вказаного тобою місця. Замовляла Mercedes. Машина в чудовому стані як зовні, так і всередині. Співробітники дуже ввічливі та доброзичливі. Загалом , я дуже рада , що замовила машину в прокат ком , тепер замовлятиму тільки тут

Анжела

Часто користуюсь послугами БестРентал, автомобілі завжди у справному стані, чисті, обслужені. Оформлення документів займає не більше 15 хвилин, менеджери ввічливі завжди готові допомогти. Окремо хотілося б відзначити, що автомобіль можуть доставити у вказане місце, це дуже зручно, не потрібно нікуди їхати і забирати зі стоянки.

Олексій

Найкращий прокатНайкращий прокат. Якщо ти цінуєш, що тобі довіряють та їздиш акуратно, ніколи не буде проблем! Запоруку повернули у повному розмірі! Проїхавши майже 2000 км жодного штрафу не було. Ціни, для мене хороші, бо машини свіжі, тож для мене нормально. Авто доставили та забрали біля будинку, хлопці відмінні, завжди на зв'язку!! Бажаю удачі і якщо що, ще раз обов'язково звернуся!

Залишити відгук про оренду автомобіля

Відгуки про роботу компанії bestrental

Ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення комфорту та зручності наших клієнтів, тому ми створили розділ, присвячений відгукам про оренді автомобілів. Тут у вас є можливість поділитися своїми враженнями, висловити свої уподобання, виділити позитивні моменти та вказати на можливі покращення. Ми цінуємо будь-який зворотний зв'язок, чи то критика, чи нові ідеї. Ваш погляд допоможе нам удосконалюватись, тому не соромтеся поділитися своєю думкою.

Якщо у вас ще є сумніви щодо оренди транспорту, запрошуємо вас звернутися до нас. Ми постійно працюємо над покращенням рівня обслуговування і саме ваші відгуки стають важливим стимулом для нашого розвитку.

Якщо ви вже скористалися нашими послугами оренди автомобіля з водієм або без, будь ласка, поділіться своїм досвідом, залишивши відгук. Ваша особиста перспектива є цінним внеском до оцінки нашої роботи!

5/5 - (15 голосів)