Електромобіль в оренду

BestRental
BestRental
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

Підбір електромобіля у прокат

  • Прокат без водія
  • Оренда з водієм

1-3 доби150 $ / добу
4-9 діб130 $ / добу
10-29 діб105 $ / добу
від 1 місяця85 $ / добу

1-3 доби 20 $ / добу
4-9 діб 20 $ / добу
10-25 діб 20 $ / добу
від 26+ діб 20 $ / добу
  • Прокат без водія
  • Оренда з водієм

1-3 доби140 $ / добу
4-9 діб120 $ / добу
10-29 діб95 $ / добу
від 1 місяця75 $ / добу

1-3 доби 20 $ / добу
4-9 діб 20 $ / добу
10-25 діб 20 $ / добу
від 26+ діб 20 $ / добу

Автопрокат електрокарів

Оренда електромобілів у Києві стає все більш затребуваною послугою, що приваблює клієнтів своєю доступністю та екологічною складовою. Якщо вам потрібен сучасний і зручний автомобіль на кілька днів або тижнів для комфортного пересування по столиці, оренда електрокара є відмінним рішенням. Скористатися цією послугою за вигідною ціною можна звернувшись у автопрокат BESTRENTAL.

Електромобіль в оренду: переваги

Одним із головних плюсів електромобілів є економія на паливі. За умови, що щоденний пробіг не перевищує 150 кілометрів і є можливість безкоштовної зарядки або використання домашньої електричної мережі, витрати на заправку для моделі Nissan Leaf не перевищать вартості чашки кави. У моделей BMW, Mercedes та Tesla запас ходу ще більший. Однак, окрім економії, клієнтів також приваблює можливість адаптувати електромобіль під власні потреби. Саме тому електрокари в оренду в Києві обирають не лише гості міста та відрядження, а й його мешканці.

Багато водіїв відчувають невпевненість через відсутність досвіду експлуатації електромобілів. Однак насправді використання електрокара простіше, ніж здається. У будь-якому випадку, консультанти компанії BLS готові надати докладні відповіді на всі питання.

Прокат електромобіля: безпека, економічність та доступність

Арендувавши електромобіль, ви відкриваєте собі можливість вирішити всі свої справи та завдання, користуючись технологічним та комфортним автомобілем. З послугами компанії Bestrental ви отримаєте автомобіль вчасно та відповідно до попередніх домовленостей. Взяти в оренду електрокар часто виявляється вигіднішим, ніж аналогічну модель з бензиновим або дизельним двигуном. Серед переваг електромобілів можна виділити:

  1. Керованість та маневреність завдяки компактним розмірам, що особливо важливо під час руху у міському середовищі.
  2. Екологічна чистота.
  3. Тиха робота двигуна.
  4. Висока динамічність.
  5. Економія палива.
  6. Доступна вартість оренди електромобіля.

Ще однією перевагою використання електромобіля є зарядні станції. У Києві їх безліч, тому знайти місце для підзарядки автомобіля не складно, незалежно від вашого місцезнаходження в місті.

Переваги оренди електромобіля у BESTRENTAL

Електромобілі вже не є чимось дивовижним та екзотичним, а стали звичайним елементом нашого сучасного життя. В Україні цей сегмент автотранспорту переживає найактивніше зростання. Українці не лише купують електромобілі, а й активно користуються послугами їхньої оренди. Наша компанія орієнтується на потреби клієнтів та завжди готова запропонувати послугу оренди електромобіля.

Однією з ключових переваг електромобілів є їхня економічність. Зарядка електромобіля коштує набагато дешевше, ніж заправка автомобіля з бензиновим або дизельним двигуном.

Завдяки прогресу в технології акумуляторів дальність поїздок на електромобілях значно збільшилася за останні кілька років, а мережа зарядних станцій добре розвинена по всій Україні. Тому, орендуючи електромобіль, ви можете бути впевнені, що заряджання не викличе жодних проблем.

Електромобілі мають менше технічних проблем порівняно з автомобілями з бензиновими двигунами, так як у них немає складного механізму з безліччю частин, що рухаються. Вони також забезпечують більш швидку і плавну їзду, мають кращу динаміку і створюють менше шуму, що робить їх комфортнішими для водіїв та пасажирів. Крім того, електромобілі оснащені розширеними системами безпеки та допомоги водієві.

Ще однією значною перевагою електромобілів є їх екологічність та зменшення залежності від нафтових ресурсів. Якщо ви шукаєте екологічно чистий та економічно вигідний спосіб пересування для виконання певних завдань, оренда електромобіля – ідеальне рішення.

5/5 - (20 голосів)