ᐈ Авто в лізинг - ᐈ BestRental

Авто в лізинг

Придбання автомобіля в кредит вже не таке вигідне, як раніше, особливо враховуючи нестабільну економічну ситуацію в країні. Фінансові установи змушені підвищувати відсоткові ставки та вимагати більшого початкового внеску, що робить автокредитування недоступним для багатьох. Але що робити, якщо вам потрібний автомобіль, а варіант з кредитом не підходить? Рішенням може бути лізинг автомобіля. Завдяки цій послузі, ви зможете стати власником транспортного засобу, мінімізуючи фінансові ризики.

Лізинг автомобілів стає все популярнішим рішенням, особливо для компаній та юридичних осіб. Ця послуга схожа на довгострокову оренду транспортних засобів, припускаючи поетапну оплату вартості автомобіля з включенням усіх пов'язаних витрат, таких як страхування, обслуговування та ремонт.

Лізинг автомобілів для юридичних осіб відкриває безліч можливостей для ефективного вирішення бізнес-завдань компанії за мінімальних витрат коштів та часу на оформлення. Немає необхідності блокувати бюджет або вкладати значні суми відразу в придбання, а потім обслуговування, страхування та інші витрати.

Це дозволяє економити як фінансові, і людські ресурси, надаючи автомобіль у оперативний лізинг із повним комплексом послуг. Найчастіше володіння транспортним засобом стає необов'язковим: можна скористатися ним певний період. А після завершення лізингу, при необхідності, ви можете викупити автомобіль за залишковою вартістю або обміняти його на новий.

Вибрати автомобіль для лізингу

BestRental
СЕРЕДНІЙ
від 25 $
BestRental
БІЗНЕС
від 38 $
BestRental
ПРЕМІУМ
від 45 $
BestRental
Позашляховики
від 55 $
BestRental
МІНІВЕН
від 64 $
BestRental
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ
від 75 $

Переваги лізингу

Каталог нашої компанії складений так, щоб надати вам повну інформацію про техніку, доступну для придбання. Кольорові фотографії реальних автомобілів та детальні технічні характеристики допоможуть вам зробити усвідомлений вибір.

Вибравши потрібний транспортний засіб, зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей. Процес оформлення угоди займає мінімум часу і вимагає лише надання паспорта, ідентифікаційного коду та посвідчення водія орендаря. Жодних довідок про доходи чи поручителів не потрібно.

Повний пакет послуг від BestRental включає:

  • Лізинг справних автомобілів із роком випуску 2017–2020.
  • Чинний страховий поліс.
  • Заміну автомобіля у разі ремонту основного автомобіля.
  • Планове технічне обслуговування відповідно до встановленого графіка.
  • Бажана комплектація, узгоджена заздалегідь (кондиціонер, навігаційні засоби, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон).
  • Розгорнуті консультації та технічну підтримку протягом усього терміну оренди.

Видача транспортного засобу можлива у наших пунктах прокату у вашому населеному пункті у робочий час або за вказаною вами адресою (оплачується окремо). Умови повернення залишаються незмінними.

Ми беремо на себе усі організаційні питання. Звертайтесь і ми будемо раді вам допомогти!

5/5 - (12 голосів)

Заповніть форму та отримайте найкращі варіанти авто