ᐈ Авто з водієм - ᐈ BestRental

Оренда авто з водієм

Сучасний спосіб життя потребує постійної мобільності та швидкого переміщення між різними точками. Для зручності поїздок різними районами міста та за необхідності здійснення подорожей ідеальним рішенням може бути оренда автомобіля з водієм. Ця зручна та доступна послуга забезпечує можливість підтримувати свою мобільність, навіть якщо у вас немає власного автомобіля або ви ще не отримали прав водія. Таким чином, ви можете ефективно вирішувати термінові завдання без відкладення їх на завтра.

Взявши в оренду автомобіль, вам не обов'язково бути за кермом. Ви можете вибрати комфорт та безпеку, замовивши автомобіль із водієм. Це звільнить вас від зайвого клопоту, дозволяючи розслабитися та насолоджуватися видами міста в дорозі до вашого місця призначення. В дорозі ви можете відпочити, підготуватись до важливої ділової зустрічі або просто поспілкуватися із супутниками у спокійній обстановці.

Послуга оренди автомобіля з водієм надає значні переваги в порівнянні з таксі, особливо, якщо вам потрібно відвідати кілька місць за один день. Вам не доведеться чекати щоразу таксі та платити за кожну поїздку чи час простою. Це ідеальне рішення для гостей столиці, і воно також підходить жителям Києва, які не дуже добре знають маршрути або з якихось причин не сідають за кермо автомобіля.

Прокат автомобілів з водієм

Оптимізація маршруту – одна з переваг послуги оренди автомобіля з водієм у Києві. Водій розробляє оптимальний маршрут, якщо потрібно відвідати кілька місць у заданий часовий інтервал, забезпечуючи комфортне пересування без зайвих затримок у пробках.

Додаткове обладнання для автомобіля також є. Співробітники компанії готові обговорити всі деталі, включаючи встановлення дитячого крісла, обладнання для перевезення тварин або надання Wi-Fi роутера.

Умови оплати є максимально зручними. Ви можете розплатитися як готівкою, так і банківською карткою. Для юридичних передбачена можливість безготівкової оплати.

Гнучкий вибір терміну оренди та тарифу також є важливим аспектом. Автомобіль з водієм доступний для оренди від 2 годин (мінімальний термін) до цілої доби або більше. Ви можете вибрати зручний варіант оплати: фіксований тариф (для одноразових переміщень), погодинну оплату (для руху в межах міста) або тариф за кожен кілометр при міжміських поїздках.

Попередня броня на вибраний вами автомобіль ставиться на 2-3 дні, протягом яких потрібно внести передоплату.
Автомобіль вважається замовленим лише після внесення відповідної передоплати за нього.
Передоплату можна здійснити готівкою, переказом на картку або за безготівковим розрахунком (+10%).
Якщо ви хочете замовити композицію для прикраси автомобіля, також уточніть, чи вільна вона на вашу дату. Якщо композиція вільна – на неї ставиться бронь до внесення 100% передоплати за неї.

Умови оренди авто з водієм у Києві

Оплата за послуги оренди авто здійснюється у гривнях за готівковим або безготівковим розрахунком згідно з тарифами, представленими на сайті.

Мінімальне замовлення оренди авто з водієм складає 2-3 години + 1 годину подання (залежить від дати оренди, часу доби та марки автомобіля).

Мінімальне замовлення оренди авто у весільні дні (п'ятниця, субота, неділя): 4-6 годин + 1 година подання (залежить від марки автомобіля та дати оренди).

Ціни на оренду автомобіля можуть змінюватись в залежності від дати, часу та обсягу замовлення.

Оплата за оренду автомобіля з водієм провадиться при подачі автомобіля на початку поїздки за замовлений заздалегідь час. Час оренди, заброньований при оформленні замовлення, скорочувати не можна.

Вартість оренди автомобіля погодинно округляється до 30 хвилин. Наприклад, якщо ви орендували автомобіль на 4 години та 10 хвилин, оплата здійснюється за 4 години та 30 хвилин. Якщо ви орендували автомобіль на 4 години та 40 хвилин, оплата провадиться за 5 годин. Безкоштовний час затримки автомобіля (перекат) включає 5-10 хвилин.

Розрахунок за послуги з оренди автомобіля здійснюється при його подачі до початку поїздки за замовлений заздалегідь час.

Продовження часу оренди можливе лише в тому випадку, якщо щодо даного автомобіля Виконавець не має зобов'язань перед іншим Замовником (інформацію можна отримати у водія).

При відмові Замовника від замовленого автомобіля передплата не повертається.

При відмові Замовника від автомобіля при його подачі Замовник оплачує суму мінімального замовлення 3 години (2 години + 1 годину подачі).

Виїзд до найближчих населених пунктів від Києва (Бровари, Боярка, Білогородка, Вишгород, Бориспіль, Ірпінь, Буча, Нові Петрівці (Межигір'я) тощо) оплачується як додаткова година оренди автомобіля. Вартість в деяких випадках може змінюватись, це залежить від вартості оренди та обсягу замовлення.

Виїзд за межі Києва на далекі відстані оплачується з розрахунку кілометражу в обидві сторони, незалежно від того, їде Замовник в один бік або в обидва.

Погодинний тариф діє тільки Києвом або іншим містом, в яке приїхав Замовник (дорога перед цим оплачується по кілометражу).

Під час поїздок на далекі відстані Замовник оплачує харчування та проживання водія в іншому місті.

Послуги паркування автомобіля (якщо паркування, у вказаному Замовником місці, платне) здійснюється за рахунок Замовника.

Водій не виконує вимог Замовника, які суперечать правилам дорожнього руху.

Водій не несе відповідальності за дії співробітників ДПС та виникнення позаштатних ситуацій на дорозі маршрутом слідування (затори та завантаженість доріг).

Якщо Замовник завдав автомобілю або салону автомобіля матеріальних збитків, Замовник зобов'язаний компенсувати вартість завданих ним матеріальних збитків.

У салоні автомобіля забороняється перевищення максимально допустимої кількості пасажирів.

Забороняється кидати у бік автомобіля монети, цукерки, зерно та інші предмети, здатні завдати йому шкоди.

Прикраса на автомобіль вважається замовленою лише після внесення 100% передоплати за нього.

При відмові від прикраси передоплата повертається не раніше ніж за 4 дні до дати замовлення на неї.

Якщо ви хочете прикрасити автомобіль самостійно, потрібно попередньо узгодити з водієм автомобіля. При оздобленні автомобіля не дозволяється використовувати матеріали, які можуть пошкодити його поверхні: стрічки, фатин, магніти, скотч, дріт, клей тощо.

Забронювати авто в оренду бажано заздалегідь (не менше ніж за 24 години до подачі)

BestRental
5/5 - (19 голосів)