ᐈ Оренда автомобіля на час ремонту - ᐈ BestRental

Оренда автомобіля на час ремонту

Кількість автомобілів в Україні збільшується з кожним роком і разом з цим зростає кількість дорожніх пригод. Крім того, кожен автомобіль вимагає регулярного технічного обслуговування, а його компоненти неминуче зношуються з часом. Звичайно, час від часу кожен водій змушений відправляти свій автомобіль в сервісний центр. Але що робити у цей час?

Тимчасова відсутність автомобіля викликає багато незручностей, особливо якщо ви до цього не звикли. Перехід на громадський транспорт може бути небажаним та незручним. А що, якщо попереду важлива ділова зустріч, значущий захід чи відрядження? А може, запланована подорож чи поїздка за місто? Чи є вирішення цієї проблеми?

Підмінний автомобіль на час ремонту

BestRental
СЕРЕДНІЙ
від 25 $
BestRental
БІЗНЕС
від 38 $
BestRental
ПРЕМІУМ
від 45 $
BestRental
Позашляховики
від 55 $
BestRental
МІНІВЕН
від 64 $
BestRental
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ
від 75 $

Підмінний автомобіль – це транспортний засіб, який повинен надати дилер, якщо ваш автомобіль вийшов з ладу та перебуває на гарантії. І тут дилери зобов'язані надати заміну тимчасово ремонту.

Компанії, що спеціалізуються на розкішних автомобілях, часто пропонують заміну на машину тієї ж марки і моментально доставляють її власнику або пропонують забрати в офісі, якщо сталася поломка заводу.

Однак у реальному житті одержати заміну автомобіля при гарантійному ремонті може бути дуже складно. Тому, щоб зберегти робочий ритм, можна взяти в оренду автомобіль на кілька днів, тижнів чи місяців.

Особливості прокату машин на заміну

Оренда авто на невеликий термін – це сучасне рішення для збереження свободи пересування, яке обирають практичні люди. Пересідати на громадський транспорт або викликати таксі може бути незручно: автобуси не завжди прямують безпосередньо до потрібного місця, а служби таксі можуть витрачати багато часу на пошук вільного автомобіля у вашому районі.

Вибравши оренду підмінного автомобіля на час гарантійного ремонту свого власного клієнт отримує:

 • Можливість вибору: автопарк Bestrental пропонує легкові автомобілі, позашляховики та мінівени від провідних світових виробників. Ви можете вибрати конкретну модель, колір та інші параметри відповідно до ваших уподобань.
 • Просте оформлення: договір укладається відповідно до законодавства у найкоротші терміни. Усі наші автомобілі зареєстровані на території України, що унеможливлює можливі складнощі.
 • Гнучкі умови: у будь-який базовий контракт можна внести зміни на ваш запит. Якщо вам не потрібно використовувати машину кілька днів, ви можете зупинити оренду. Не обов'язково змінювати свій звичайний спосіб життя через поломку власного автомобіля. Просто візьміть підмінний транспортний засіб та продовжуйте свої справи. Так ви заощадите час, гроші та нерви.

Всі автомобілі застраховані, і до суми контракту включено обов'язкову франшизу, яка покриє витрати у разі форс-мажорних ситуацій.

Вибір авто для оренди на заміну

Автопарк BestRental включає автомобілі різних класів:

середній

 • бізнес
 • преміум
 • позашляховики
 • мінівени
 • електромобілі

Також доступні будь-які автомобілі на замовлення, залежно від завдань, які потрібно вирішити. Ми обговоримо всі експлуатаційні та технічні характеристики автомобіля, включаючи тип кузова, вантажопідйомність, об'єм багажника та інші параметри.

Оренда авто для заміни

Терміни оренди авто для заміни

Ви можете орендувати автомобіль для заміни на будь-який термін:

 • 2-3 доби
 • 4-9 діб
 • 10 діб та більше
 • більше місяця

Вартість оренди автомобіля на час ремонту свого авто залежить від її тривалості, при цьому довгострокова оренда — найвигідніший варіант.

Дмитрий
Дмитрий
2024-05-22
Пользуюсь услугами Bestrental уже второй раз и каждый раз остаюсь доволен. Автомобили в отличном состоянии, а сервис на высоте.
NIEVIOLETTA
NIEVIOLETTA
2024-05-21
Первый раз арендовала машину и очень боялась, что что-то пойдет не так. Но с Bestrental все было просто отлично! Удобно, быстро и без нервотрепки.
Ihor Volkovsky
Ihor Volkovsky
2024-05-18
Прокатал машину от Bestrental в поездке по Европе. Всё прошло идеально! Никаких проблем с возвратом, цена адекватная. Большое спасибо!
Дарина Кузнецова
Дарина Кузнецова
2024-05-18
Очень довольна услугами Bestrental. Персонал вежливый и профессиональный. Машину предоставили быстро, без лишних формальностей. Рекомендую!
Veia Fbdb
Veia Fbdb
2024-05-17
Отличная компания! Арендовал машину на выходные, и все прошло без проблем. Сотрудники очень дружелюбные и помогли выбрать подходящий автомобиль.
Ivanka Karabits
Ivanka Karabits
2024-05-16
Отличный сервис! Взяла в аренду автомобиль на неделю, все прошло гладко. Машина была чистая и в отличном состоянии. Обязательно воспользуюсь снова!
5/5 - (22 голосів)

Заповніть форму та отримайте найкращі варіанти авто